WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Hakkında

tarafından admin
Hakkında

01.09.1978 Mersin / Tarsus doğumluyum. 5 kardeşin en büyüğüyüm.Hep çalışmayı seven, ne istediğini bilen ve kendine güvenen biriydim. Ataerkil bir ailede büyümüştüm, günü geldiğinde kendimi bir erkeğin vicdanına bırakmak istemiyordum. Başarabileceğimi, kendi kendime de yetebileceğimi, biriyle olacaksam gelecek kaygısı gütmeden sadece istediğim ve sevdiğim için olacağımı biliyordum.

Liseden mezun olduktan sonra hemen üretimde olmak istedim. İnsanlarımız tüketmeye endeksli yaşıyorlar lakin üretime geçmedikçe mutlu olamayacağımı biliyordum. Ailemden habersiz bir fabrikada çalışabilmek için başvurdum. Etrafımdaki insanlar benim bir şeyler yapabileceğime öyle inanmıyorlardı ki. Aslında doğuştan hakkım olan her şeyi, bana duyulması gereken saygıyı, desteği, hür irademi yok sayıyorlardı. Azmim ve istikrarımla hepsini tekrar kazandım. Bu beni sadece yavaşlatmıştı.

Sonrasında evlendim ve 3 çocuk annesi oldum. İçimdeki faydalı olma,çalışma isteğini durduramıyordum. Yeni insanlarla tanışmalı, onlara da faydalı olabilmeli,bilgi alışverişinde bulunmalı ve kendimi daha da geliştirmeliydim. Farmasi’yle tanışmam bu isteğimle birlikte geldi. O dönem beni Farmasi Ailesiyle tanıştıran Müdür’üm bana inandı. Etrafımda bu kez bana inanan birinin bulunması, tarifi mümkün olmayan duygularla birlikte bana ivme kazandırdı. Elbette ön yargılıydım. Kendime her zamankinden daha fazla inanıyor ve güveniyordum ancak çok fazla seçenek vardı ve Farmasi markasına kendime güvendiğim kadar güvenemiyordum. Onca zaman sonra, tamamen iyi dileklerle, isteklerle çıktığım bu yolda tam anlamıyla emin olmadığım bir markanın ürünlerini satamazdım. Öncelikle Farmasi’den emin olmam gerekiyordu. Zamanla insana ve insan sağlığına verdikleri değeri gördüğümde emin oldum ve ben de bu ağın bir parçası oldum.

Kendime olan güvenimin üzerine Farmasi Ailesine olan inancım da eklendikten sonra bunun daha fazla insana ulaşmasını hedefledim.

Hiç durmadan yeni bilgiler edinip, insan ilişkilerimde verimliliğimi arttırdım. Ufak detaylarla, iletişimle, önemsedikçe gelişeceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle ekibimdeki insanlarla sürekli bilgi alışverişinde olmak benim için çok kıymetli.

Eğer sen de benim gibi kendine inanıyorsan, bir şeyleri değiştirebilecek gücü kendinde buluyorsan, hayata,insanlara farklı bir noktadan bakmaya başladıysan, insanlara ulaşıp sağlıklı kazanç ve kariyer sunmak istiyorsan yalnız değilsin ve ben ‘sana inanıyorum’. Gelecek sensin, her şey senin elinde.

Huncalife

Huncalife Hakkında

Huca life global markalar arasında tek Türk gerçeği onurunu taşırkeninanılmaz tecrübelere imza atan atan Türk şirketidir. 1957 yılında kurulan Hunca kozmatik A.Ş Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde Türkiye pazar lideri konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madiganı üretmiştir.She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasında yerini almıştır.

Huncalife, Temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği parfüm, renkli kozmatik, kişisel bakım gibi ürünleri zararlı kimyasaldan uzaklaştırarak bütün aile bireylerine kaliteli yaşam fırsatı sunmuştur. Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, Hunca şirketler grubu, T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Kozmetik sektöründe 4 üncü ARGE merkezi seçildi. Bununla birlikte GMP BELGESİ, ISO 9001 KALİTE BELGESİ, HELAL ÜRÜN SERTİFİKASI, TURQUALITY BELGESİ, DOĞRUDAN SATIŞ DERNEĞİ ile sektördeki ciddiyetini belgeleriyle ortaya koymuştur.

Aylin Sever Kimdir?

11 Şubat 1982’de Ankara’da doğdum. Harika bir ablaya ve abiye sahibim. Dayanışmayı,paylaşmayı,yardım etmeyi ve yardım isteyebilmeyi,

sesimi duyurabilmeyi onlar sayesinde çok küçük yaşta öğrendim.

Ankara ve Kastamonu’lu ebeveynlere sahip olmak farklılıklar içinde

uyumlu olabilmeyi öğretti bana. Esnaf bir ailenin çocuğu olmak, dürüstlük ve güvenilirliğin ne kadar kıymetli duygular olduğunu öğretti.

Birlik olmanın, aile olmanın ve bunun güveniyle kendinden emin büyümenin haklı gururunu yaşıyorum.

Farmasi Ailesi benim için sonradan sahip olduğum, irademle seçtiğim ikinci bir aile.

Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen,ayakları yere sağlam basan, tuttuğunu koparak ve ne istediğini bilen bir çocuktum hep. Okul hayatımın ardından aşık olduğum eşimle güzel bir evlilik yaptım ve 3 dünya güzeli evlada sahip oldum.

Ailem ve kendim için mümkün olduğunca kimyasallardan arınmış, sağlıklı ürünler arayışı içindeyken Farmasi ile tanıştım ve ilk tercih sebebim oldu.

Ürünleri uygun fiyata alabilmek için ücretsiz üyelik gerçekleştirdim ve ürünleri kullandıkça memnuniyetim arttı.

Sonrasında Farmasi Kazanç sistemini duydum uzun bir süre araştırıp inceledim.Çocuklarımın rol model olarak daha güçlü, ayakları yere daha sağlam basan, azimli ve inançlı anne görmeliydiler.

Önce ben kendi başıma var olabilmeyi, dik durabilmeyi göstermeliydim. En büyük destekçim eşimdi. Kendine başına var olabilen bir kadını, onun iktidar alanını gasp etmeye çalışan bir düşman olarak algılamayacak zekaya ve özgüvene sahipti.

Farmasi Ailesini araştırdıkça gördüm ki hayallerimi gerçekleştirebileceğim o özgür aile ortamını bulmuşum.

Ürünlerin kalitesini ve

kazanç sistemini gördüğümde şüphe etmeden hayallerime doğru koşmaya başladım.

2019 Temmuz ayında liderlik yolunda başladığım Farmasi yolculuğumda 17. Gün Müdür seviyesine ulaştım ve 1 yıl dolmadan direkt bana bağlı iki müdürü

çıkartarak Altın Müdür ünvanına kavuştum.

Ben hayallerimin peşinden koşmaya devam ediyorum. Sen de benimle koşmak, kendi hayallerini gerçekleştirmek, üretimde olmak, sesini duyurmak ve

benimle birlikte kazanmak istiyorsan AylinSever Sultanlar Ekibi’mde yerini al.

Sevgiler ve Saygılarımla

AYLİN SEVER